Intencje Mszalne

11 XI – 17 XI  2019 r.

„W mocy Bożego Ducha”

Poniedziałek:/ św. Marcina z Tours /:

6.30 + Jerzy /w 8 r. śm. /, Małgorzata Babula

7.00 + Julia

10.00 * Dominika Kowalczyk / w 18 r. ur. / od rodziców /

10.00 * Msza Święta za Ojczyznę

18.00 + Julia

 

Wtorek: / św. Jozafata, biskupa i męczennika /:

6.30 + Kazimierz Batko / od Bratanicy Aleksandry z rodziną /

7.00 + Julian Kosek / od córki Zofii z mężem; od wnuka Daniela, od wnuka Andrzeja, od wnuczki Ewy;

od wnuczki Kasi z Radosławem /

18.00 + Ryszard Kozieł / od syna Łukasza; od sąsiadów Korzeniowskich; od Daniela Rozmaniuta /

17.00 / Zawadka/: + Józef Maj / od Urszuli i Jerzego Śliwa; od Izabeli i Piotra Bodek z rodziną; od Krystyny Śliwa; od Izabeli i Sławomira Śliwa z dziećmi Klaudią i Natalią; od Eweliny i Grzegorza Koźbiałów /

Środa: / śśw. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, I męczenników Polski

6.30 + Julia

7.00 + Janina Stawowy / od koleżanki Jadwigi, od rodziny Bodzek; od Róż Różańcowych /

18.00 Nowenna do Matki Bożej Fatimskiej:

+ Władysława /o/ Targosz / w 2 r. śm. /

*  za przebywających za granicą

*  przebłagalna za żyjących w związkach niesakramentalnych

+ Robert Latocha /od Ewy i Pawła Fijałek /

+ Rafał Maciejczyk /od Bartłomieja Rzeszowskiego /

+ Joachima /o/, Władysław Bańdura

+ Mieczysław Bandura / od Sławomira i Agnieszki Bester oraz Tomasza i Agaty Bester /

+ Władysława /o/ Radwan / od Ewy i Bogusława Brańki z dziećmi /

+ Agata Mikołajczyk / od szwagierki Doroty /

+ Ewa Paśnik / od koleżanek Ani i Władzi z Bardimexu /

+ Józef Mąka / od przyjaciela Bogdana /

+ Marek Książek / od Stanisława Bąka z żoną /

+ Krzysztof Knapik / od rodziny Arkadiusza i Beaty Góra /

+ Krystyna Kardasz / od sąsiadów z ulicy 12 Pułku Piechoty i Pogodnej /

+ Maria Pasieka / od chrześnicy Izabeli z rodziną /

+ Janina Baca / od rodziny Bugajów z Zagórnika /

+ Jarosław Kowalkowski / w 5 r. śm./ od rodziców i brata /

+ Władysław Brusik / od córki z rodziną /

+ Robert Czech / od kuzynki Kingi z Bulowic z rodziną /

+ Stanisława /o/ Messner / od kuzyna Józefa Skowronek z rodziną /

+ Stanisław Kolasa

+ Jan Talaga

+ Zdzisław Nizio

+ Andrzej Leń

+ Jacek Gadocha

Czwartek:

6.30 + Irena Janik

7.00 + Stanisław Kobierski / od szwagierki Barbary i szwagra Adama; od Heleny i Zdzisława Róg z

córką; od Barbary i Stanisława Róg z rodziną; od rodziny Rogów z Gorzkowa; od rodziny Kobryń i Kopij /

10.00 + Danuta Malinowska / od Zofii Nizio; od rodziny Kulka i Dudzik; od sąsiada Kazimierza Filka z

synami; od cioci Heli z Gorzenia i rodziny Chylewskich /

18.00 + Stanisław Biel / od żony; od syna Rafała z rodziną; od córki Bożeny z rodziną; od Kazimiery;

od chrześniaka Tomka ze Stryszowa; od Klaczaków; Górów, Stańków ze Stryszowa /

Piątek:

6.30 + Eugenia

7.00 + Julia

18.00 do Miłosierdzia Bożego:

zmarli w minionym miesiącu:

+ Beata Korzeniowska

+ Kazimierz Zając

+ Jerzy Pomietło

+ Władysław Tymowski

+ Jan Pomietło

+ Krzysztof Matuła

oraz:

+ Zdzisław Nizio

+ Maria i Jakub Nizio

+ Helena i Ludwik Banaś

+ Jadwiga i Andrzej Banaś

+ Władysław Woźniak

+ Jacek Balon

+ Stanisława /o/ i Edward Barcik

++ Henryka /o/ Kotuła, Zdzisław Kokowicz

++ zmarli z rodziny Goc

+ Stanisława /o/ Buczarska / od syna, córki i męża /

+ Jan Kania / 43 r. śm. + żona Maria

+ Bolesław i Teodozja Babińscy z synem Jerzym i zięciem Kazimierzem

++ z Róży mężczyzn: + Jan Talaga + Andrzej Leń, + Zdzisław Nizio + Jacek Gadocha

Sobota:

6.30 + Julia

7.00 + Dionizy Urbańczyk / od siostry Krystyny z rodziną; od Janusza Osadzińskiego z rodziną;

od Doroty z rodziną /

18.00 + Józef Kubarek / w 7 r. śm. /od żony i dzieci /

 

33 NIEDZIELA ZWYKŁA:

6.45 + Ks. Leszek Ambroży / w 3 r. śm. / od kuzynki Ewy /

8.30  + Józef i Kazimiera/o/ Kasperek

10.00 + Maria, Władysława Wcisło

11.30 + Franciszek Bryzek / w 9 r. śm. / od żony z dziećmi i rodzinami

13.00 + za Parafian

16.00  + Józef Maj

18.00  + Julia

Zawadka:

8.00 + Bronisława/o/ i Tadeusz Mrowiec / 11 r.śm./

9.30  + Maria Kamińska

 

 


 
galeria_parafia_4.jpg