Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

5. Niedziela Wielkanocna 15 V 2022

Dzisiaj:

Nabożeństwa majowe w naszej parafii są sprawowane w czasie Adoracji Najświętszego Sakramentu przed wieczorną Mszą świętą. Początek Adoracji o godzinie 17.30, śpiew litanii o 17.45. Majówka w ogrodzie parafialnym od poniedziałku do piątku o 19.30. W Zawadce od poniedziałku do piątku o 19.00.

 

W tym tygodniu:

Poniedziałek: święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, głównego patrona Polski

Środa: przypada 102. Rocznica urodzin św. Jana Pawła II, o 10.00 zostanie odprawiona Msza św. dziękczynna za osobę św. Jana Pawła II oraz Jego opiekę nad społecznością Szkoły Podstawowej nr 1; natomiast o 12.00 zostanie odprawiona Msza św. dziękczynna w Bazylice Ofiarowania NMP.

Piątek: wieczorna Msza święta z Koronką do Bożego Miłosierdzia w intencji rodziców dzieci utraconych oraz zmarłych w minionym miesiącu z naszej wspólnoty parafialnej.

Niedziela: Rocznica I Komunii św. dla dzieci ze Szkoły Podstawowej w Zawadce na Mszy św. o 9.30, spowiedź dla dzieci i ich rodzin w piątek po nabożeństwie majowym.

Pielgrzymka:

W sobotę, 21 maja odbędzie się tradycyjna Piesza Pielgrzymka z Wadowic do Kalwarii Zebrzydowskiej. Wyjście o godz. 7.00 spod Bazyliki. Szczegóły na plakacie. Serdecznie zapraszamy.

 

Pomoc Ukrainie:

Do skarbony złożono ofiary w wysokości 4 652 zł, które przekazaliśmy na konto Caritas Archidiecezji Krakowskiej. Pragniemy nadal wspomagać ks. Igora w urządzaniu szpitala w Drohobyczu, dlatego organizujemy zbiórkę lekarstw i środków medycznych oraz żywności o długim terminie przydatności do spożycia. Dary prosimy składać w sobotę od 9.00 do 15.00 w kaplicy Chrystusa Króla.

 

Podziękowania:

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii, a szczególnie na odnowione tabernakulum w naszym kościele.

 

Ogłoszenie:

W kościele znaleziono obrączkę i kluczyki do samochodu, informacje w zakrystii.

 


 
galeria_parafia_17.jpg